€ 2045 brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz w Hanowerze 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 21, 2020 4:00 am

Dla pakowaczy bez znajomości języka propozycja tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: 2045 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca, polegająca na ręcznym składaniu opakowań kartonowych i umieszczaniu w środku flakonów
  • zadania wykonuje się przy linii produkcyjnej
  • konieczne jest przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz dbanie o ciągłość zadań

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • zwinność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy pod presją
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy a także znajomość języka na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • umowę tymczasową na okres próbny – 3 miesiące
  • dla pracowników, którzy się sprawdzą będzie możliwe przedłużenie okresu zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • gruntowne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • płatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2020@fastmail.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-hanower/

ID ogłoszenia: 435f3f203367e57