€ 12/h brutto

Niemcy praca sezonowa w leśnictwie przy choinkach bez języka od zaraz Rastatt 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rastatt
  • Opublikowany: listopad 15, 2022 02:24

Oferujemy zatrudnienie w leśnictwie przy choinkach. Niemcy praca sezonowa w Rastatt dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia przy ścinaniu oraz pakowaniu drzewek świątecznych.

Stanowisko: pracownik sezonowy w leśnictwie przy choinkach

Miejsce zatrudnienia: 76437 Rastatt, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek na święta

Umowa: na czas określony

Wakaty: 2-3

Termin: od zaraz do 20.12.2022

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna w leśnictwie
  • obowiązkiem pracownika będzie wycinka, pakowanie i załadunek drzewek choinkowych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, fizycznej lub ogrodniczej
  • prawo jazdy kat. B – od jednej osoby!

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zamieszkanie zorganizowane w 1-2 osobowych pokojach
  • 45 godzin pracy tygodniowo
  • dobre zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 0049160-2163542

Kontaktować się można w godzinach od 8:30 do 16:30.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-choinkach-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-w-lesnictwie-rastatt/

ID ogłoszenia: 64963721dfc50f4a