€ Do uzg.

Bez znajomości języka praca Niemcy pakowanie karmy dla zwierząt od zaraz w Lubece

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 21, 2022 01:08

Dla pakowaczy w Lubece możliwa do podjęcia legalna praca w Niemczech przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lubeka, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie przygotowaniem zamówień
  • obowiązkiem będzie przepakowywanie karmy w mniejsze opakowania, etykietowanie, kontrolowanie jakości oraz wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższy rok
  • przykładnie się do powierzonych obowiązków
  • staranność, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy w grupie
  • duża zaleta będzie prawo jazdy kat. B oraz własne auto

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy, podpisanej na okres 12 miesięcy
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne dodatki np.: dla kierowcy za przejechany kilometr, za polecenie pracownika, za pracę w godzinach nadliczbowych, nocnych itp.
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem źródła.

Krótki link: https://bit.ly/pakowacz-karmy

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRODUKCJA-MAGAZYN—KARMA-DLA-ZWIERZAT/76358/

ID ogłoszenia: 436634dd81245db7