€ 2000/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z napojami Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 8, 2019 06:23

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni napojów przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie bez znajomości języka w Essen. Pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2000 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień na podstawie lisy z użyciem wózka paletowego
  • pakowanie, zabezpieczanie i wysyłka
  • obsługiwanie skanera ręcznego
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • wysokie wynagrodzenie
  • dodatki do pensji podstawowej np. karty zniżkowe i dofinansowanie do obiadów w barze pracowniczym
  • płatne 250 euro miesięcznie zakwaterowanie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/02/2019″

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 1035c5c8a5d6cf42