€ 2500-3500/mc

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech pomocnik śmieciarza bez języka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 4, 2023 00:55

Na terenie Hamburga do podjęcia fizyczna praca w Niemczech w firmie komunalnej na stanowisku pomocnika śmieciarza także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie za opłatą.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 2500 do 3500 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

Pomocnik śmieciarza będzie odpowiedzialny za zbieranie różnych rodzajów odpadów, takich jak odpady komunalne, papier, szkło, tworzywa sztuczne itp. Pomocnik śmieciarza będzie pomagał przy opróżnianiu pojemników na odpady komunalne, których nie da się automatycznie opróżnić, takich jak worki na śmieci czy pojemniki na odpady zielone. Pomocnik śmieciarza będzie pomagał w sytuacjach awaryjnych, takich jak zacięte pojemniki na odpady lub problemy z pojazdami, które uniemożliwiają dalsze wykonywanie pracy.

Oczekiwania:

  • Umiejętność skutecznej pracy w zespole, włącznie z dobrą komunikacją i współpracą z innymi członkami zespołu.
  • Wysoka wydajność i zaangażowanie w wykonywane zadania, z silnym naciskiem na dokładność i terminowość.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz i dostępność w elastycznych godzinach.
  • Wysoka sprawność fizyczna, z dobrym zdrowiem i kondycją, aby poradzić sobie z wymagającymi warunkami pracy.
  • Energiczność i entuzjazm w podejściu do pracy, z motywacją do osiągania wyznaczonych celów.
  • Zaangażowanie w przykładanie się do powierzonych zadań, z naciskiem na efektywność i jakość wykonania.
  • Pozytywny i przyjazny stosunek do współpracowników i klientów, z gotowością do udzielania pomocy i rozwiązywania problemów.

Zapewniamy:

  • Dostęp do różnorodnych świadczeń socjalnych, które zaspokoją potrzeby pracowników w zakresie opieki medycznej, ubezpieczenia i innych dziedzin życia.
  • Niemiecką umowę o pracę, która jest dostępna od zaraz, z jasno określonymi warunkami zatrudnienia i wynagrodzeniem.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, co zapewni dodatkowe wynagrodzenie i rozwój zawodowy.
  • Podstawową umowę o pracę na pełen etat, z elastycznym grafikiem pracy i możliwością kariery w firmie.
  • Rzetelne szkolenie pracownicze, które zapewni niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania powierzonych zadań.
  • Opiekę rezydenta polskiego pochodzenia, który pomoże w zaadaptowaniu się do nowych warunków życia i pracy w Niemczech.
  • Zapewnienie zakwaterowania odpłatnie, w cenie 300 euro miesięcznie od osoby, w przyjaznym i komfortowym środowisku.
  • Pracę w zgranym zespole, który tworzą ludzie o różnych umiejętnościach i doświadczeniach, a jednocześnie działają na rzecz wspólnego celu.
  • Wsparcie w dopełnianiu spraw urzędowych, które może pomóc w zrealizowaniu wszelkich formalności związanych z pracą i pobytem w Niemczech.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/04/2023″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-jako-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 61642afec56fc4c