€ 8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy na produkcji AGD bez znajomości języka Monachium od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: marzec 28, 2015 22:59

Aktualnie szukamy osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Monachium na produkcji przy pakowaniu sprzętu AGD. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Podpisanie umowy: na pół roku

Zadania:
– prace produkcyjne przy pakowaniu sprzętu AGD (również lodówki, piekarniki, zmywarki itp.)
– dbanie o włożenie wszystkich niezbędnych dodatków w tym instrukcji
– zabezpieczenie produktów styropianem, gąbkami
– kontrolowanie sprzętu pod względem jakości

Wymagania:
– dbanie o dokładne wykonywanie zadań
– osoba powinna cechować się samodzielnością i dobrym zorganizowaniem
– szybkość wykonywania zadań
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– pozostanie w Niemczech na pół roku
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– szybkość uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej firmie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– dobrą pracę na pół roku
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– pomoc koordynatora zmiany

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się za pomocą maila: Leiharbeiter@solution4u.com w tytule proszę wpisać: PP/04/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-agd-na-produkcji-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 6045516b025dbfb0

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Praca Niemcy na produkcji AGD bez znajomości języka Monachium od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowany ta praca od zaraz mam 39 lat moj numer 726103917

  2. Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy,mój numer telefonu 792839977

  3. witam. jestem zainteresowany wasza oferta pracy prosze o kontakt.0039 3312579128

  4. Witam, jestem zainteresoweny, mogę podjąc prace od zaraz. Mój numer tel. 661 397 354

  5. Dzień dobry,
    jestem zainteresowana ofertą na produkcji tel 661144288

  6. Produkcja AGD PP4 15 na kwiecień 1, 2015 @ 19:57

    Wraz z mężem chętnie podejmiemy prace proszę o kontakt nr 55_2555517 mirka

  7. Witam, nazywam się Adrian Kocoń.Mam 37 lat, jestem Kawalerem.Zeszły cały rok pracowałem w Belgi jako spawacz, lakiernik kontenerów. Jestem zainteresowany pracą Na produkcji AGD.Jestem sumienny. źetelny szybko nawiązuje kontakt w grupie.Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prozby. Dziękuje z góry. Z powarzaniem ADRIAN KOCOŃ

  8. Daniel 42l .Mam średnie wykształcenie,mam uprawnienia na wuzek jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj numer kon+48-781-423-371.Proszę o pozytywne rozłączenie mojej kandydatury .Z powazaniem