€ 8,50 euro za godz. brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy budowie namiotów bez języka Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 20, 2014 00:53

Zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca Niemcy w Kassel na rok 2015 przy budowie namiotów oraz ich transporcie. Oferta aktualna od 19 stycznia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Kassel
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Liczba stanowisk: 6
Numer referencyjny: bdn/01/15

Zadania:
Do zadań pracownika należy przewóz namiotów na ustaloną imprezę oraz jego rozłożenie w odpowiednim miejscu.

Wymagania:
– prawo jazdy kat.B,C,E
– wysoka sprawność fizyczna
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
– chęć wyjechania za pracą do Niemiec
– osoba odpowiedzialna, zorganizowana

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– zapewniamy pracę do 10 godzin dziennie
– wynagrodzenie w wysokości ok. 1500 euro/mc
– zakwaterowanie w cenie 90 euro
– oferujemy stałe zatrudnienie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez maila: contact@gppeople.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-2015-bez-znajomosci-jezyka-kassel/

ID ogłoszenia: 3445494b3c5083b0

8 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy budowie namiotów bez języka Kassel”

  1. roman slociak na grudzień 20, 2014 @ 17:26

    jestem zainteresowany tom praca prosze o kontakt 601970136

  2. Witam. W odpowiedzi na Panstwa ogloszenie dotyczacego pracy charakterze pracownik fizyczny. Chcialbym zglosic swoja kandydature. Jestem mlodym, silnym i zdrowym mezczyzna. Mam 20 lat i jestem gotowy podjac sie pracy natychmiast. Jestem uczciwym i sumiennym czlowiekiem i pracownikiem. Ze wzgledu na warunki placowe w Polsce szukam pracy zagranica, a konkretnie w niemczech w okolicach Kassel. Obecnie pracuje do konca br w Holandii, ale jest to praca niestety tylko tymczasowa. Niestety nie posiadam jeszcze prawa jazdy, ale w najblizszej przyszlosci zamierzam zrobic. Jednak jestem pelny nadziei, ze dadza mi Panstwo szanse wykazac sie w inny mozliwy sposob. Z gory bardzo dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby..Patryk

    Zz

  3. Jacek Książek na grudzień 21, 2014 @ 18:52

    Jestem zainteresowany pracą przy budowie namiotów.
    Posiadam prawo jazdy kat. A B C E , uprawnienia na wózek widłowy.
    Znam język niemiecki w stopniu podstawowym.
    Proszę o kontakt na nr +48 888642075

  4. Jestem zainteresowany pracą .mam 35 lat Prawo jazdy kat b proszę o odpowiedz ,Pozdrawiam

  5. Witam mieszkam 30 km od Kassel mam 20 lat 195 cm wzrostu i jestem sprawny fizycznie w 110 % mlody wysportowany tyle powiem . czekam na odpowiedz

  6. Witm.Jestem zainteresowany ofertą.Mam 37 lat i posiadam prawo jazdy kat b i c .Pozdrawiam

  7. mam 27 lat szukam pracy w kassel ,ponieważ mam ojca który mieszka w kaufungen okolice kassel mogę mieszkać u niego.to dla nie najważniejsze