€ 8,70 euro za godz. brutto

Praca Niemcy w Monachium na produkcji opakowań bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 4, 2015 00:11

Fabryka z Monachium szuka pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech dla Polaków na linii produkcyjnej przy składaniu i klejeniu opakowań.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,70 euro za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– zachowanie porządku na stanowisku
– kontrolowanie efektu końcowego
– kandydat musi dobierać odpowiednie materiały dopasowane do każdego zamówienia
– zgodność wydruku z oryginałem
– składanie kartonów oraz ich sklejanie

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– elastyczność godzinowa
– dobry wzrok, sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– radzenie sobie ze stresem i umiejętność szybkiego wykonywania zadań
– zatrudnienie dla osób pracowitych
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– wykonywanie zadań na określony czas
– przyjechanie do Poznania w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Oferujemy:
– zapewniamy pracę od zaraz
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
– umowę niemiecką
– najlepszym pracownikom oferujemy możliwość awansowania
– zdobycie nowego doświadczenia
– na miejscu obecny jest polski koordynator
– zakwaterowanie za cenę miesięczną 200 euro

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV na maila: zuver@consultant.com z tematem: Produkcja opakowań kartonowych, Monachium.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/produkcja-opakowan-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 6645596fcf102dcc

7 komentarzy na “Praca Niemcy w Monachium na produkcji opakowań bez języka od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy z koleżanką jesteśmy gotowe wyjechac od zaraz. proszę o kontakt 783235845.

  2. Witam serdecznie.
    Bardzo mnie zainteresowała Państwa oferta pracy,jestem dyspozycyjny od zaraz.
    Mój numer telefonu 792839977.Bardzo proszę o kontakt z góry dziękuje.

  3. Bohdan i Ewelina na lipiec 6, 2015 @ 15:48

    witam jestem zainteresowani wraz z dziewczyna prosimy o szybki kontakt : 514398377

  4. Paula Dominik na lipiec 8, 2015 @ 20:40

    Witam serdecznie,
    jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa na wymienionym wyżej stanowisku. Przebywamy aktualnie w Niemczech i dojazd nie jest dla nas problemem, jesteśmy gotowi od zaraz. Bardzo proszę o kontakt pod niemiecki numer telefonu : 0176-71816507
    Pozdrawiamy.

  5. s_klaudia131 na lipiec 9, 2015 @ 14:37

    Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą. Osoby pracowite, bezkonfliktowe i odpowiedzialne. Spełniamy wszystkie wymagania. Proszę o kontakt 570797642 lub 782080799

  6. Irmina i Bartosz na lipiec 10, 2015 @ 09:43

    Irmina i Bartosz chętni do współpracy.Posiadamy własne auto. 731-180-419.pozdrawiam

  7. Mariusz i Paulina na lipiec 11, 2015 @ 14:29

    Witam serdecznie.mamy 15 letnie doświadczenie w branży poligraficznj na stanowiskach drukarz i operator maszyny szyjacej książki. bardzo chcieli byśmy podjąć współpracę z państwa firmą.pracowitość i umiejętność zarządzania czasem pracy oraz wydajność na korzyść dla firmy jest nam doskonale znana.Państwa oferta pracy wydaje się być dla nas bardzo atrakcyjna dlatego zależy nam na podjęciu współpracy.prosimy o kontakt email. elmos30@wp.pl pozdrawiam.