€ 8,50 euro za godz. brutto

Dla par pakowanie czekolady bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: luty 1, 2015 22:15

Poszukujemy od zaraz 3 par bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów czekoladowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Ilość stanowisk: 6 – zatrudnienie dla 3 par

Zadania:
Pracownik będzie przydzielony do pracy przy taśmie produkcyjnej. Powierzone zadania polegać będą na wkładaniu pralinek w papierowe otoczki, te następnie w wytłoczki.

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu już w połowie lutego
– możliwość pozostania za granicą na 2 miesiące
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– doświadczenie w podobnej pracy będzie zaletą
– odpowiedzialność, punktualność, samodyscyplina, zaangażowanie
– kandydaci bez nałogów
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– sprawne dłonie
– staranne układanie pralinek w wytłoczki
– przestrzeganie zasad higieny pracy
– kandydaci z wykształceniem gastronomicznym są mile widziani

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie dodatkowo płatne (350 euro/mc od pary)
– respektowane prawo do urlopu
– pomoc w sprawach administracyjnych
– legalną pracę od lutego
– zatrudnienie na 2 miesiące z możliwością przedłużenia
– zapewniamy szkolenia
– wdrożenie w system działania firmy
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: zuver@consultant.com w tytule proszę wpisać: pakowanie pralinek Hamburg 2015.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-hamburg/

ID ogłoszenia: 16454ce53a379f4c

7 komentarzy na “Dla par pakowanie czekolady bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz Hamburg”

  1. AleksanderEwelina na luty 2, 2015 @ 09:46

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. Posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam też uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  2. damiandorota na luty 2, 2015 @ 18:38

    witam jestesmy zainteresowani wasza oferta mamy po 21lat. jestesmy dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt 726732134 lub 782609313.

  3. Justyna Adrian na luty 3, 2015 @ 10:23

    Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Spełniamy wszystkie oczekiwania .Jesteśmy gotowi wyjechać od połowy lutego. Proszę o kontakt 693760764.Pozdrawiam..

  4. basia1103 na luty 3, 2015 @ 18:03

    Szanowni Państwo,

    Jeżeli cenią sobie Państwo solidnych, pracowitych oraz zdeterminowanych pracowników – wierzę, że moja kandydatura na stanowisko pracownik produkcji przy pakowaniu produktów cukierniczych, spotka się z Państwa zainteresowaniem.
    Chciałbym zaoferować Państwu doświadczenie z zakresu branży spożywczej. które nabyłam podczas nauki zawodu cukiernika, jak i przy zbiorze truskawek.
    Moim atutem są zdolności manualne i praca w szybkim tempie. Jestem kandydatem spełniającym wszystkie Państwa oczekiwania: pełna dyspozycyjność, możliwość pozostania 2 miesiące po za granicą, dobry stan zdrowia i nie mam żadnych nałogów, oraz wiele innych cech.
    Z chęcią przybliżę swoją kandydaturę oraz odpowiem na Państwa pytania pod nr tel 729680500
    Pozdrawiam
    Barbara Werkowska

  5. Blazej87 na luty 3, 2015 @ 18:14

    Jestesmy chetni podjac sie tej pracy.Jestesmy aktywni fizycznie w ciaglym ruchu bez nalogow zawsze sumiennie wykonujemy swoja prace.Posiadamy wlasny samochod i mamy doswiadczenie na podobnych stanowiskach (produkcja) Prosze o kontakt 794-913-185 lub e mail smolok1987@vp.pl

  6. Basia i Jozek na luty 10, 2015 @ 18:34

    jestesmy para poszukujaca pracy . mamy wlasny transport ,jestesmy pracowici chetni podjac prace od zaraz . prosimy o kontakt pod nr . tel . 605286862 .886488139 . pozdrawiamy

  7. miroslawa lukasz na 10 luty na luty 13, 2015 @ 10:16

    witam gotowi do wyjazdu od zaraz jest nas trzy pary pracowalismy przy pakowaniu czekoladek numer tel 49015171728178 lub 600672653