€ 13-16 euro/h brutto

Niemcy praca z podstawowym językiem Stuttgart od zaraz sprzątanie kliniki medycyny estetycznej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 10, 2017 05:03

Poszukujemy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego do sprzątania kliniki medycyny estetycznej. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek lub sprzątaczy bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro na godzinę brutto – wysokość zarobków do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o czystość oraz estetyczny wygląd pomieszczeń w klinice medycyny estetycznej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się odpowiednią gospodarką odpadami, myciem podłóg, sprzątaniem toalet, dezynfekowaniem powierzchni

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • minimum podstawy znajomości języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • atutem będzie posiadanie doswiadczenia

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • na początek pracę na 3 miesiące
  • zatrudnienie na pełny etat
  • praca wykonywana będzie również w weekendy
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość zatytułowaną: „Sprzątanie kliniki Stuttgart 11/2017″ należy przesłać na adres:

  • zuver-cv@consultant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-stuttgart-sprzatanie-kliniki-medycyny-estetycznej/

ID ogłoszenia: 1715a04cf6db43fc