€ 9.59€/h

Praca Niemcy jako Magazynier w Rossmann bez znajomości języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rodgau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesiecy (mozliwosc przedluzenia)
  • Opublikowany: grudzień 28, 2017 06:26

Propozycja pracy w Niemczech jako magazynier w okolicach Frankfurtu nad Menem. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym firmy Rossmann przy kompletowaniu zamówień.

Firma Instore Solutions Personnel GmbH poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownik magazynu (kompletacja zamowien, pakowanie).

Aktualnie poszukujemy pracownikow do magazynu firmy Rossmann w okolicach Frankfurtu nad Menem (miejscowosc Rodgau).

Wymagania:
• komunikatywność,
• umiejętność pracy w zespole
• punktualność
• podstawowa znajomość języka niemieckiego (liczebniki)
• mobilność
• kultura osobista
• Znajomość systemu PbV (zestaw słuchawkowy) – mile widziana.

Obowiązki:
• właściwa realizacja powierzonych zadań – dokładność
• praca zmianowa (6:00-14:10; 14:00-22:10; 22:00-06:10) w tym pol godziny przerwy
Oferujemy:
• umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa na 9 miesiecy) z możliwością przedłużenia,
• wynagrodzenie w kwocie 9,23€ brutto za godzinę pracy plus 0,36€ dodatku
• zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych. Koszt zakwaterowania czesciowo pokrywa pracownik: 225,- € miesiecznie (7,50 € za noc)
W razie dodatkowych pytań jesteśmy dla Państwa osiągalni telefonicznie pod numerem: 0049 15254853106 (od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 08:00 do 18:00)

Prosimy o przesyłanie CV z numerem telefonu na adres:

monika.kluba@isp-id.de

ID ogłoszenia: 6705a44e253ed94b