€ 9€/h

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie k. Berlina 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wustermark
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesiecy (mozliwosc przedluzenia)
  • Opublikowany: grudzień 28, 2017 06:24

Na magazynie w okolicach Berlina do podjecie praca w Niemczech przy komisjonowaniu. Ogłoszenie 2018 dla par bez znajomości języka niemieckiego, konieczna jest jedynie znajomość liczebników.

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu (kompletacja zamówień / pikowanie) dla naszych klientów w Obrebie Berlinu a dokladniej w zachodniej czesci

Opis stanowiska:
– kompletacja zamówień za pomoca zestawu sluchawkowego (istnieje mozliwosc przyuczenia nowych pracownikow bez doswiadczenia)
– przygotowywanie towarów do wysyłki poprzez ukladanie w Geitterboxach
– obsługa elektrycznych pojazdów magazynowych,po wczesniejszym wprowadzeniu (tzw. Pieski/Ameise)
– Praca w systemie dwu zmianowym

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego (liczebniki do 100),
– komunikatywność,
– umiejetność pracy w zespole,
– punktualność,
– właściwa realizacja powierzonych zadań,
– znajomość systemu PbV (mile widziana lecz nie konieczna)
Praca jest na hali w Temperaturze Pokojowej i polega na zbieraniu zamowien za pomoca zestawu sluchawkowego. Jest to tzw Pick by Voice. Wymagana jest znajomosc liczebnikow w jezyku niemieckim do 100, a pozostale komendy mozemy wyslac wczesniej na Adres Email w celu zapoznania sie z nimi. Na miejscu dostaje sie calodniowe przeszkolenie osoby Polsko Jezycznej, ktora pokazuje jak ukladac i na co zwrocic w pracy uwage. Mile widziane doswiadczenie lecz nie jest to konieczne, moga byc tez osoby bez doswiadczenia.
Praca jest w systemie dwu zmianowym od poniedzialku do piatku od 6-14:30 i od 14:30-23.
Stawke ktora oferujemy wynosi 9 Euro Brutto za godzine plus dodatki za nadogdziny.
Oferujemy rowzniez wlasne zakwaterowanie w obrecie 5 do 20 km od miejsca pracy. Koszt zakwaterowania 195Euro za Pelny miesiac, odejmowany na koniec miesiaca. Mieszkania sa w pelni wyposazone z Kuchania i Lazienka. Pokoje dwu osobowe
KONTAKT TYLKO TEL.+4915254853106 rozmawiamy po polsku

ID ogłoszenia: 6855a44e16d79388

Linki sponsorowane