€ 10€/h

Niemcy praca na magazynie w Großbeeren od zaraz z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Großberen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesiecy (mozliwosc przedluzenia)
  • Opublikowany: grudzień 28, 2017 06:23

Z podstawową znajomością języka możliwa od zaraz praca w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie w Großbeeren przy kompletacji zamówień, przygotowaniu wysyłek z pomocą elektrycznych wózków magazynowych.

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Niemcy (Großbeeren/Berlin)

Opis stanowiska pracy:
• Kompletacja zamówień,
• Przygotowywanie towarów do wysyłki,
• Obsługa elektrycznych pojazdów magazynowych.

Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
• Komunikatywność,
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysoka kultura osobista,
• Gotowość pracy w systemie zmianowym,
• Znajomość systemu skanowania – mile widziana.
Oferujemy:
• Pierwszą umowę na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
• Stałe i pewne zarobki,
• Niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie zdrowotne,
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• Zakwaterowanie.
W razie dodatkowych pytań jesteśmy dla Państwa osiągalni telefonicznie pod numerem: 0049 15254853106 (od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 08:00 do 18:00)

Prosimy o przesyłanie CV z numerem telefonu na adres:

monika.kluba@isp-id.de

ID ogłoszenia: 2325a44e1d4bcd5a

Linki sponsorowane