€ do negocjacji

Dam pracę w Niemczech jako pracownik HR w Malsfeld ok. Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Malsfeld
  • Znajomość języka: dobra
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesiecy (mozliwosc przedluzenia)
  • Opublikowany: styczeń 9, 2018 05:43

Agencja “ISP” poszukuje obecnie pracowników branży HR z dobrą znajomością języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w rejonie Malsfeld m.in. przy utrzymywaniu ścisłych kontaktów z klientami.

Firma ISP gmbh jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm handlowych i międzynarodowych koncernów o znaczącej pozycji rynkowej.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Personaldisponent – Praca biurowa

Miejsce pracy: Niemcy
(możliwe miejsca: Kiel, Malsfeld)

Opis stanowiska pracy:
• Utrzymywanie ścisłych kontaktów z klientami (osobiście i telefonicznie)
• Tworzenie tygodniowych planów pracy
• Przetwarzanie dokumentów
• Dbanie o wizerunek firmy
• Zapewniamy rozwoj i mozliwosc szkolen
• Rekrutacja i pozyskiwanie nowych pracowników

Wymagania:
• Dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pimie
• Znajomość języka angielskiego – mile widziane
• Doświadczenie w pracy biurowej – mile widziane
• Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
• Gotowosc do pracy w nadgodzinach i w soboty
• Praca 40 godzin tygodniowo
• Przyjemnosc z kontaktu z ludzmi
• Prawojazdy kat.B

Oferujemy:
• Długoterminowe miejsce pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wynagrodzenie jest do negocjacji!!!

W razie dodatkowych pytań jesteśmy dla Państwa osiągalni telefonicznie pod numerem: 00491622317652 (od Pon. do Pt. w godzinach od 08:00 do 18:00)

Prosimy o przesyłanie CV w jezyku niemieckim z numerem telefonu na adres:

monika.kluba@isp-id.de

ID ogłoszenia: 2545a533a537593e

Linki sponsorowane