€ 1886/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 1, 2018 03:20

Możliwość zatrudnienia w Düsseldorf od zaraz na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek z tworzyw sztucznych

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1886 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Opis zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę manualną, na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • pracownik będzie zajmował się składaniem zabawek i kontrolowaniem ich jakości
  • obowiązkiem będzie pakowanie produktów spełniających wymogi jakościowe
  •  inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia w Düsseldorfie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangazowanie
  • odpowiedzialność
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • możliwość do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione w cenie 300 euro miesięcznie, połowę kosztów pokrywa pracodawca, dlatego pracownik zobowiązany jest do zapłaty wyłącznie 150 euro na miesiąc
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/05/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2955ae77d05e20ce

3 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz Düsseldorf”

  1. Perelka20021 na maj 3, 2018 @ 12:56

    Witam jestem zainteresowana oferta 2955AE77D05E20CE

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą 2955AE77D05E20CE

  3. sylwiakrzysiek na maj 12, 2018 @ 13:11

    Witam jesteśmy z partnerem zainteresowai pracą oferta 2955AE77DO5E20CE