€ 1820 brutto/mc

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 17, 2018 05:07

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla par i grup.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 1820 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony w nowoczesnej i pro-pracowniczej fabryce na produkcji serków i jogurtów homogenizowanych
  • dbanie o porządek na stanowisku, obsługa maszyn i wykonywanie innych zadań pomocniczych

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość samorealizacji i dużo wyzwań
  • pracę do podjęcia w oparciu o niemiecką umowę o pracę od zaraz
  • na miejscu zapewnione odpłatnie zakwaterowanie – koszt miesięczny to 200 euro od osoby i 300 euro od par
  • dla ambitnych możliwość rozwoju

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/07/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1495b4d08049d7bd