€ 12,84/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz na produkcji kanapek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brema
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 13, 2019 4:32 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bremen dla par również bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji kanapek i wrapów.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Brema, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie spożywczym na produkcji kanapek oraz wrapów
  • praca polega na przygotowywaniu składników, obsługiwaniu urządzeń kuchennych, dbaniu o porządek
  • obowiązkiem będzie również składanie i pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od września 2019
  • zaangażowanie
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • szybkość w uczeniu się zadań
  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w wygodnym pensjonacie
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę początkowo na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • rozwój
  • możliwość wzięcia udziału w darmowym kursie językowym – osoby które nie będą zaliczać testów z przerabianych materiałów będą zobligowane do pokrycia częściowych kosztów

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

produkcja-kanapek-wrapów/09/19

Prosimy także o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5115d51d21803c03