€ 1700 euro brutto/mc

Produkcja jogurtów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Lipiec 3, 2017 4:05 am

Oferujemy pracę w Niemczech w fabryce ze Stuttgartu na produkcji jogurtów homogenizowanych. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Wsparcie w szukaniu zamieszkania będzie zapewnione.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w fabryce słynącej z produkcji różnego rodzaju jogurtów, serków, śmietan, serów itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o odpowiednią jakość i obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowego produktu
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • zdolność do pracy zespołowej
  • otwartość, bezkonfliktowość
  • zdolność do utrzymywania miejsca pracy w należytym porządku
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • dla chętnych możliwość zorganizowania mieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • początkowo umowa będzie na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • 40 godzin pracy tygodniowo

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/07/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1695959911615e10

2 komentarze na “Produkcja jogurtów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Stuttgart”

  1. nicole1412 na Lipiec 3, 2017 @ 6:04 pm

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785 560 880

  2. Witan jestem zainteresowani pepsin o konta 601700367 pozdrawiam Katarzynawalkowska123@wp.pl Walkowska