€ 1820 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2018 bez języka dla par pakowanie pralin Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2018 03:34

Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu pralin czekoladowych. Zatrudnienie 2018 w manufakturze słodyczy z Dortmundu dla chętnych bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz pralin czekoladowych

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1820 euro brutto miesięcznie

Umowa: na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie, polegająca na manualnym pakowaniu wyrobów czekoladowych do tacek plastikowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości pralinek i zręczne umieszczanie ich w pudełkach

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • zręczność
  • sumienność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w dobrych warunkach, przyjaznym zespole
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w cenie około 200 euro miesięcznie od osoby lub 320 euro od pary
  • prace w Niemczech

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

pakowanie-pralin/05/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7065ade369782c62

Linki sponsorowane