€ 2,300.00

Od zaraz praca Niemcy 2021 bez znajomości języka dla par na magazynie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 30, 2021 04:34

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni ze słodyczami w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, komisjonowaniu, pakowaniu etc.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie słodyczy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Termin: od kwietnia 2021

Miasto: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy pomocniczej na magazynie hurtowni ze słodyczami
  • do zadań należeć będzie zbieranie zamówień indywidualnych oraz hurtownych (dla sklepów)
  • obowiązkiem będzie paletowanie, pakowanie, zabezpieczanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • pracownicy będą odpowiedzialni za pilnowanie porządku, obsługiwanie urządzeń, rozładunek dostaw czy rozliczanie zwrotów

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • solidność, przykładanie się do obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu – koszt pokoju 2 osobowego rozpoczyna się od 300 euro miesięcznie
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • najlepsze pary otrzymają przedłużenie zatrudnienia
  • płatny urlop
  • atrakcyjne dodatki, premie na święta i urlop
  • wdrożenie w obowiązki
  • system zmianowy – zapewnione wspólne zmiany

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 57360622340b9c6b