€ 2250/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy produkcji zabawek w fabryce z Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 14, 2020 04:16

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Düsseldorf na produkcji zabawek. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla 5 osób bez znajomości języka. Na miejscu zapewnione jest płatne zakwaterowanie. Ogłoszenie dostępne również dla par!

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz montaż elementów wykonanych z tworzyw sztucznych
  • praca na różnym etapie produkcji – w zależności od przydzielenia
  • po odpowiednim szkoleniu do zadań należeć może także obsługa maszyn produkcyjnych
  • niezbędne jest przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • przykładanie się, skrupulatność
  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • urlop
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • dla chętnych płatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 500 euro od pary

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2135f31b7d2a4521