€ 14,50/h brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 16, 2018 04:42

Poszukujemy od zaraz do fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Ogłoszenie aktualne z Berlina dla zainteresowanych bez znajomości języka niemieckiego na okres pół roku.

Stanowisko: Pracownik do przeprowadzek

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek wypłacany jako tzw. dieta dzienna w wysokości 15 euro dziennie

Start: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wakaty: 3

Umowa: na 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • wsparcie zespołu do przeprowadzek – całość polega na zdemontowaniu sprzętów i mebli u klienta, zabezpieczenie wszystkich rzeczy, załadunek na auto do przewozu, bezpieczny transport, rozładunek, odpakowanie i montaż
  • często wyjazdy za miasto z noclegiem

Oczekiwania:

  • sumienność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • aktualny dokument o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego również na poziomie podstawowym i prawo jazdy kat.C
  • atutem będzie doświadczenie
  • brak nałogów
  • dostępność na najbliższe pół roku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na pół roku
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto prcownicze
  • dla chętnych opcja skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu w cenie 250 euro
  • opcja zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Przeprowadzki 03/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6415aa6e5a51b465