€ 10,20/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie perfum Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 31, 2017 05:16

Propozycja podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu i przepakowywaniu flakonów perfum. Ogłoszenie od zaraz z Brunszwiku dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Brunszwik, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Umowa: na 7 tygodni, dokładnie do 22 grudnia włącznie

Zarobki: 10.20 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie a także przepakowywanie flakonów perfum
  • do zadań należeć będzie rozkładanie nowych opakowań, naklejanie nowych etykiet oraz foliowanie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • sumienność, uczciwość, pracowitość
  • punktualność
  • szacunek do pracy i pracodawcy
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dostępność od zaraz do 22 grudnia włącznie

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 200 euro za cały pobyt
  • pracę w Niemczech od zaraz do 22 grudnia 2017
  • legalną, niemiecką umowę
  • możliwość zorganizowania odpłatnie przewozu do Niemiec
  • opieka koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowanie-perfum 11/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 58559f768c1ac2d3

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie perfum Brunszwik”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana podaje nr kontaktowy 737411943. Pozdrawiam