€ 2300/mc

Dla par praca w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 6, 2020 4:48 am
  • Wygasa: 3 dni, 10 godzin

Aktualna od zaraz praca w Niemczech na magazynie hurtowni ze słodyczami. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletowaniu zamówień. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie słodyczy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2300 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 10

Termin: od października 2020

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych na magazynie hurtowni ze słodyczami
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień, aktualizowaniem danych w systemie, dbaniem o porządek, rozładunkiem dostaw itp.
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonych mieszkaniach – pralka, lodówka, Internet po wi-fi, cena to 300 euro miesięcznie od pary za pokój
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na pełny etat do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalne warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych stałą pracę w Niemczech

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7755f7b7e5164a4a