€ 2150 brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji zabawek w fabryce z Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 10, 2020 04:16

Od zaraz dla Polaków legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji zabawek z tworzyw sztucznych w fabryce z Düsseldorf. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wakaty: 5

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2150 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • praca manualna przy ręcznym montażu elementów, kontroli jakości i pakowaniu produktu gotowego

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • duża dokładność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • zręczność
  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta Polaka
  • możliwość skorzystania z odpłatnej opcji zamieszkania w cenie 500 euro miesięcznie/para – zapewnione jest wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, dzielone z inną parą, z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • świadczenia socjalne, urlop, ubezpieczenie
  • możliwość otrzymywania dodatków w postaci premii i bonusów
  • pełny etat
  • zatrudnienie na umowie próbnej z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8395f038a66ee7f0