€ 10,19 + mieszkanie

Pakowanie mrożonek od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Drezno 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: luty 12, 2019 06:08

Propozycja tymczasowej pracy w Niemczech dla pakowaczy w fabryce mrożonek z Drezna. Zatrudnienie od zaraz również bez znajomości języka przy pakowaniu żywności mrożonej na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Liczba miejsc: 10

Start: od zaraz

Umowa: na czas określony 4 miesiące

Miejsce pracy: Drezno

Wynagrodzenie: 10,19 Euro/h brutto + 8 euro dodatku żywieniowego netto za przepracowany dzień

Zadania:

Stojąca praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności głęboko mrożonej w środowisku o obniżonej temperaturze powietrza ok 2-4 stopnie Celsjusza.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia
  • dyspozycyjność do końca czerwca 2019 lub dłużej
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (płatne +50%)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z żywnością
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość wyrobienia nadgodzin
  • ocieplane ubranie służbowe zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę
  • dodatek w wysokości 8 euro do posiłków za każdy przepracowany dzień
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym zakładzie
  • dla najlepszych pracowników możliwość uzyskania stałej umowy

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie mrożonek 2019, Drezno” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia

ID ogłoszenia: 7955c61f84df2ca9