€ 1800-2300 brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 30, 2018 06:14

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Duisburgu na produkcji przy montażu rowerów. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1800 do 2300 euro brutto miesięcznie – uzgodnione z pracodawcą, który bierze pod uwagę doświadczenie i stopnień znajomości języka niemieckiego

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z Duisburga na produkcji rowerów przy montażu części
  • pracownik będzie zajmował się składaniem elementów na jednym z etapów produkcyjnych przy taśmie

Oczekiwania:

  • zorganizowanie
  • pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zmotywowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na stanowisku serwisanta rowerów lub na produkcji

Zapewniamy:

  • udział w tanim kursie języka niemieckiego
  • opcję rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wdrożenie w zadania i rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę niemiecką na 3 miesiące
  • dla osób najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • w cenie 250 euro zorganizowane jest zamieszkanie w jednoosobowym pokoju wynajętego mieszkania

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów, Duisburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6345a6f5c1bd410a