€ 1800-2300 brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji rowerów od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 17, 2018 04:12

Szukamy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu rowerów. Zatrudnienie w fabryce z Duisburga od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 do 2300 euro brutto miesięcznie – wysokość będzie uzgadniana bezpośrednio na podstawie znajomości języka i posiadanego doświadczenia

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • praca manualna przy montażu części rowerowych
  • zadania wykonywane będą z użyciem elektronarzędzi i narzędzi
  • konieczne będzie kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako serwisant rowerów lub pracownik produkcji
  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań:

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i udział w tanim kursie języka niemieckiego
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej z opcją przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pracodawca oferuje płatne 250 euro miesięcznie zamieszkanie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów – montaż, Duisburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4555ad516fee00e0