€ 1890/mc

Ogłoszenie praca Niemcy bez języka dla par na magazynie obuwia od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 11, 2019 3:47 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par na magazynie hurtowni obuwniczej z Lipska. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 1890 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • obsługiwanie zamówień – kompletowanie towaru, pakowanie, wprowadzanie danych do systemu + generowanie listów
  • rozładunek dostaw
  • rozkładanie towarów w obrębie magazynu
  • współpraca z innymi działami
  • pilnowanie porządku
  • inne zadania w zależności od potrzeb

Oczekiwania:

  • szybkość przyswajania nowych informacji
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracowitość, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • pracę od zaraz
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego w postaci premii

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 006/2019” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4785cfec108b35fd