€ 1890/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz na magazynie obuwia Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 22, 2019 04:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni obuwniczej. Zatrudnienie w Lipsku dla par również bez znajomości języka przy pakowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1890 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczej – obecnie z artykułami zimowymi (kozakami, śniegowcami, butami ocieplanymi)
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o porządek na magazynie, rozładunek dostaw, zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem klienta, pakowanie
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pełna samodzielność
  • sumienność, pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz dla 6 osób
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobre zarobki
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie rezydenta Polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu za 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 011/2019” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia

ID ogłoszenia: 2825dae16372320a