€ 1890/mc

Bez języka praca w Niemczech dla par na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 19, 2019 07:17

Pilnie poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni obuwniczej. Od zaraz zatrudnienie w Lipsku także dla par bez znajomości języka przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1890 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała zadania na magazynie hurtowni obuwniczej
  • obowiązkiem będzie kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem, pakowanie, prace porządkowe
  • pracownik będzie zajmował się rozładunkiem i załadunkiem a także przeprowadzaniem inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziana znajomość języka i doświadczenie
  • możliwość pracy po godzinach jeżeli będzie taka konieczność
  • punktualność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne premie – np. za 100% frekwencje
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 002/2019” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7855c6b306b7efc4

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech dla par na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk”

  1. falubaz111 na luty 21, 2019 @ 17:59

    witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyna.Nr.605428994