€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od czerwca 2016 praca Niemcy przy pakowaniu lodów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 27, 2016 05:27

Fabryka lodów ze Stuttgartu zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Termin: praca od czerwca do końca sierpnia 2016

Opis zadań:

  • pracownik będzie przydzielony do prostej pracy na produkcji przy pakowaniu lodów w kubeczkach lub na patyku
  • koniecznym warunkiem będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów oraz procesów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w zadania
  • samodzielność
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na czas określony
  • zatrudnienie od czerwca do końca sierpnia
  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach przez cały okres trwania umowy
  • możliwość pracy w zespole lub parach
  • wdrożenie w zadania
  • pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Tymczasowa praca w Niemczech pakowanie lodów 06.2016” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1955747af56cf1ee

1 odpowiedź na “Od czerwca 2016 praca Niemcy przy pakowaniu lodów bez języka Stuttgart”

  1. Piotr Pawlenka na maj 29, 2016 @ 12:06

    Witam. Jestem zainteresowany tą pracą od lipca bieżącego roku. Spełniam wszystkie Wasze oczekiwania. Prosze o kontakt na maila: piotr.pawlenka@o2.pl lub tel. +48515868039
    Pozdrawiam 🙂