€ 8 /h

Sezonowa praca Niemcy przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 5, 2014 01:32

Producent kwiatów z Erfurtu zatrudni osoby do pracy w Niemczech przy kwiatach od zaraz. Oferta sezonowa w ogrodnictwie adresowana do osób z min. podstawową znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Erfurt
Zarobki: 8 euro za godzinę brutto
Stanowisko: pracownik szklarni

Zadania:
Praca w szklarni z kwiatami polegająca na ich pielęgnacji oraz ścinaniu (zbiorach).

Wymagania:
– duża motywacja do pracy w Niemczech
– zaświadczenie o niekaralności
– doświadczenie przy kwiatach mile widziane
– gotowość do pracy przez najbliższe 3 – 4 miesiące

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie na terenie Erfurtu
– nie wymagane doświadczenie
– pomoc przy wszystkich sprawach natury formalnej
– dobre warunki pracy i wynagrodzenia

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: kwiaty Erfurt

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 68753b75419bd6fc

5 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Erfurt”

  1. wraz z kolegą jestę bardzo chętny do wyjechania i pracowania w Niemczech posiadam doświadczenie posiadam swój ogródek moglibyśmy od zaraz przyjechać proszę o kontakt tel .50333030 email : piotrsadlo@.pl

  2. Sebastian na luty 26, 2015 @ 11:44

    Witam jestem zainteresowany pracą w szklarni wraz moją partnerką od zaraz proszę o kontakt telefoniczny +48607705930 lub +48663741163 mamy doświadczenie w ogrodnidztwie dodatkowo posiadam prawajazdy B,C email, swyrostek@wp.pl

  3. Witam, byłbym zainteresowany pracą na okres 6 miesięcy wraz z Teściem. Teść pracował wiele lat przy kwiatach w Bremen. Ma niesamowicie duże doświadczenie w tej dziedzinie a co najważniejsze jest to jego jak i moją pasją. Teść zna język niemiecki w stopniu bardzo dobrym. Mamy własne auto, także z dojazdem nie byłoby problemu. Możemy podjąć pracę w każdym momencie. Jesteśmy zdrowi i gotowi do podjęcia pracy.
    Tel. 783 781 942 lub 728764645
    Pozdrawiam

  4. Patryk i Asia na kwiecień 12, 2015 @ 14:58

    Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do Niemiec razem. Mamy po 25 i 22 lata jesteśmy gotowi do wyjechania od zaraz na długi czas jako para tel 728-933-816. Posiadam 5 letnie doswiadczenie w rolnictwie jako operator maszyn.