€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań 2021 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2021 03:58

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Dortmundzie przy sprzątaniu domów i mieszkań. Praca w Niemczech 2021 z podstawową znajomością języka na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Pensja: 13,25 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy samodzielnym sprzątaniu domów i mieszkań klientów
  • przeważnie zlecenia stałe – również z koniecznością szybkiego przejazdu pomiędzy
  • czasem zdarzają się dodatkowo płatne zlecenia sprzątania po imprezach/urodzinach dzieci itp.
  • zadania typowe do stanowiska np.: odkurzanie podłóg, mycie, wycieranie kurzy, mycie łazienek, odkamienianie armatury, zmiana pościeli, włączanie pralki itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • solidność, niezawodność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista
  • przynajmniej podstawo znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie przelewane raz w miesiącu na konto pracownika
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu – konieczne jest jednak wypracowanie minimum 150 godzin miesięcznie, w innym przypadku naliczane będą opłaty za użytkowanie
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • w pełni legalne zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 693607dc0031a8f7