€ 1700 netto+zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech pakowanie leków bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 2, 2021 2:31 am

Szukamy osób także bez znajomości języka do pakowania leków w firmie dystrybucyjnej z Lipska. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1700 euro netto miesięcznie – do ręki!

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2021

Obowiązki:

  • prosta praca jako pakowacz leków
  • do zadań należeć będzie przepakowywanie lub pakowanie leków i suplementów diety pochodzących z innych rynków UE
  • w zależności od projektu – należy zmienić całe opakowanie, nakleić tylko etykietę, zmienić ulotkę itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zręczność, zwinność, energiczność
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • punktualność

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze oraz trening na miejscu
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się oraz przyjazną atmosferę
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na czas określony z opcją przedłużenia
  • darmowe zamieszkanie w hotelu pracowniczym
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Pakowanie leków, Niemcy praca 2021, Lipsk”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 141618003a93aecd