€ 12-14/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz dla sprzątaczki Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 20, 2021 03:02

Oferujemy zatrudnienie od zaraz we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zmianie wieczorno-nocnej ja stanowisku sprzątacza-sprzątaczki biurowej
  • do zadań należeć będzie sprzątanie biurowca – odkurzanie powierzchni, mycie podłóg, wycieranie kurzy, sprzątanie gabinetów, sal konferencyjnych, kuchni, toalet, pomieszczeń socjalnych, uzupełnianie środków higienicznych itp.
  • biura są ściśle monitorowane – konieczne jest wyrażenie pisemnych zgód

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w pensjonacie za 200 euro miesięcznie/osoba
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • terminowe wypłacanie pensji i opcję pobierania zaliczek
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, start od zaraz, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 16160f435273c01b