€ 11,50 euro brutto/h + mieszkanie

Fizyczna praca w Niemczech 2017 dla par bez języka sortowanie surowców wtórnych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 27, 2017 2:01 am

Szukamy osób do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech 2017 przy sortowaniu surowców wtórnych bezzapachowych. Oferta z Düsseldorf dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz
Miasto: Düsseldorf, Niemcy
Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • praca manualna, polegająca na sortowaniu surowców wtórnych – nie jest to praca typowa w sortowni ponieważ jest wykonywana w lepszych warunkach a selekcja dotyczy surowców bezzapachowych – suchych
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie

Wymagania:

  • zręczność i duża spostrzegawczość
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dbanie o wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • punktualność
  • możliwość pracy zmianowej
  • duża samodzielność, zdyscyplinowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 11,50 euro brutto
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajętych i w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • dla par możliwe samodzielne pokoje z dostępem do wspólnej łazienki
  • przeszkolenie pracownicze
  • niezbędne środki ochrony osobistej
  • uniform służbowy, buty oraz porządne rękawice
  • dobre zarobki i wypłacanie ich na czas
  • pościel na miejscu
  • dla osób zainteresowanych możliwość pomocy zorganizowania transportu
  • wsparcie przy sprawach formalnych

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu surowców, Düsseldorf” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 18658d3a2ff58acb

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech 2017 dla par bez języka sortowanie surowców wtórnych Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowany ofeta pracy przy sortowaniu surowcow,jezeli oferta jest akualna prosze o kontakt