€ 1600 netto+zakwaterowanie

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu leków bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 6, 2019 03:31

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza leków. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu medykamentów.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1600 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca manualna przy pakowaniu leków
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązki mogą polegać na składaniu opakowań, umieszczaniu wewnątrz blistra/słoiczka/tubki wraz z ulotką, zamykanie, wkładanie do opakowań zbiorczych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • uczciwość, sumienność, samodyscyplina

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze wdrażające w obowiązki
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w hotelu robotniczym, mieszczącym się około 1,5 km od zakładu pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na pół roku
  • pomoc przy formalnościach, tłumaczeniach
  • samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Pakowanie leków, Niemcy praca 2019, Lipsk”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 165d488d979979d

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu leków bez znajomości języka Lipsk”

  1. Witam wraz z mężem i synem jesteśmy zainteresowani pracą. Wyslalismy cv .proszę o kontakt 726173197