€ 15,50-17,50 €/h

Dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu biura od zaraz w Monachium jako sprzątaczka-sprzątacz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 16, 2024 03:49

Również bez znajomości języka aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur w Monachium. Zatrudnienie dla sprzątaczki lub sprzątacza także bez doświadczenia zawodowego. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Monachium, Niemcy

Pensja: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy (po okresie próbnym 17,50 €/h)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres obowiązków:

Sprzątanie toalet, uzupełnianie środków higienicznych, dezynfekcja powierzchni, mycie podłóg, usuwanie kurzu, a także utrzymanie w czystości biurek i innych powierzchni biurowych.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym będzie mile widziana.
  • Posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy kat. B.
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności.
  • Dostępność do podjęcia pracy od zaraz.
  • Doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem, jednak nie jest wymagane.
  • Wymagane zaangażowanie i gotowość do wykonywania obowiązków.

Zapewniamy:

  • Niekoniecznie wymagane doświadczenie – zapewniamy pełne szkolenie pracownicze oraz wsparcie w pierwszych dniach pracy.
  • Środki ochrony osobistej oraz regularne godziny pracy.
  • Szkolenie w miejscu pracy.
  • Solidne wynagrodzenie, wypłacane przelewem na konto.
  • Pomoc od polskojęzycznego rezydenta.
  • Wspomaganie w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur 01.2024, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia

ID ogłoszenia: 31165a5c65c4e746