€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez języka od zaraz przy produkcji kanapek i wrapów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2015 23:20

Producent dań gotowych z Kolonii pilnie zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie najpóźniej od drugiej połowy lipca.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Kolonia

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w dużej firmie produkującej dania gotowe takie jak makarony, kanapki, desery.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za prace pomocnicze przy produkcji i pakowaniu kanapek, wrapów oraz panini.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • znajomość języka niemieckiego wyłącznie na potrzeby własne
  • gotowość do wykonywania prac powtarzalnych
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • dynamiczne tempo pracy
  • możliwość podjęcia pracy najpóźniej w drugiej połowie lipca

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • zapewnione szkolenie wprowadzające
  • atrakcyjne warunki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej z podwyżką
  • pracodawca zapewnia płatne lokum

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja kanapek bez języka” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 320558fe6b4be799

4 komentarze na “Niemcy praca bez języka od zaraz przy produkcji kanapek i wrapów Kolonia”

  1. WITAMY ! WRAZ Z KOLEZSANKA CHETNIE PODEJMIEMY PRACE W WASZYM ZAKLADZIE, JESTESMY OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI I PRACOWITYMI , PRACOPWALYSMY NA PRODUKCJI NA WEGRZECH, W FIRMIE ZAJMUJACEJ SIE PRODUKCJA MROZONEK .W CHWILI OBECNEJ JESTESMY GOTOWE DO WYJAZDU NATYCHMIAST. MAMY SAMOCHOD KONT.NIEMIECKI . TEL KON,661 717 763 LUB E-MEIL JAK WYZEJ Z POWAZANIEM KARINA PIGLO BOZENA WIECZOREK

  2. para pilnie szuka.andzin na lipiec 3, 2015 @ 07:21

    witam sedecznie, szukamy pracy jakjo para ,ostatnie trzy lata pracowalismy na produkcji w systemie 4 -ro zmianowym , jestesmy gotowi na wyjazd od zaraz , znam jez w stopniu komunikatywnym. tel kon 513-312-458. pozdrawiamy.

  3. witaj jestem zainteresowana gdzie i jak długo prosze o szczegóły

  4. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy jestem absolwentem szkoły gastronomicznej z doświadczeniem w branży gastronomicznej, znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym Konrad lat 20 tel 572256377