€ 11,50 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy 2017 bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2017 03:37

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie sieci drogerii w Wiesbaden. Zatrudnienie 2017 dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień zgodnie z listą.

Rozpoczęcie: od zaraz

Stanowisko: Magazynier

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 3

Miejsce zatrudnienia: Wiesbaden, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie sieci drogeryjnej przy kompletowaniu zamówień do wysyłki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za realizowanie zamówień hurtowych oraz indywidualnych
  • niezbędne będzie obsługiwanie skanera, wózka paletowego

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • preferowane osoby z doświadczeniem
  • duża dokładność i pełen profesjonalizm
  • zaangażowanie w obowiązki
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie częściowo opłacone przez pracodawcę – koszt po stronie pracownika 125 euro miesięcznie
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy obowiązującej do końca bieżącego roku
  • możliwość podjęcia pracy dla osób bez znajomości języka
  • legalną pracę z ubezpieczeniem, opłacaniem podatku i składek
  • możliwość rozwoju
  • przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „ Niemcy praca na magazynie drogeryjnym, Wiesbaden” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 92559cd4d9dc347e