€ 8,77 euro brutto/h

Pakowanie kosmetyków na produkcji Niemcy praca bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2015 21:04

Zakład produkujący kosmetyki z Hamburga zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 8,77 euro brutto na godzinę brutto

Czas trwania umowy: od zaraz do końca listopada

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kompletowanie i pakowanie kosmetyków w zestawy prezentowe.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • obowiązkowo zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość podjęcia pracy tymczasowej
  • zręczność, szybkość
  • zdolności manualne
  • wypracowywanie limitów dziennych
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w cenie 290 euro miesięcznie
  • pracę tymczasową od zaraz do końca listopada
  • umowę o pracę na czas określony
  • możliwość zarobienia pieniędzy przed świętami
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja – pakowanie kosmetyków, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 98955f6d7b93e722

5 komentarzy na “Pakowanie kosmetyków na produkcji Niemcy praca bez języka Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowana praca. jestem osoba odpowiedzalna, pracowita . pracuje szybko i zrecznie . moj numer tel 691 248 627

  2. Jestem zainteresowana ofertą pracy na tym stanowisku .Jestem osobą sumienną dobrze zorganizowaną punktualną

  3. Witam jestesmy z mężem zainteresowani praca jestesmy uczciwi sumienni pracowici nie boimy się ciężkich prac,pracowaliśmy nawet w lesie przy drzewie wiec nasza silą jest na wszystka prace. Podaje nr kontaktowy 511010689

  4. Witam,Jestesmy wraz z partnerem zainteresowani praca,posiadamy samochod,jestesmy sumiennimdyspozycyjni,. Prosze o kontakt e-mail;edyta.kapusta@poczta.onet.pl,podaje tel 668 588 283,661 743104