€ 1784/mc brutto + posiłki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu lodów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca września 2018
  • Opublikowany: Maj 29, 2018 4:56 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Berlina dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza z tanim zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Liczba wakatów: 7

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do końca września 2018

Pensja: 1784 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej na hali w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie lodów do opakowań kartonowych
  • pracownik przeprowadza ostateczną, wizualną kontrolę jakości produktu gotowego

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz do końca września bieżącego roku
  • zaangażowanie, staranność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów z pracą zmianową

  • atrakcyjne zarobki oraz zapewniony darmowy obiad ciepły w trakcie dnia pracy
  • tanie zakwaterowanie w kwocie 150 euro, położone zaledwie 3 km od miejsca zatrudnienia
  • umowę tymczasową do końca września 2018
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie zapewnione przez polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie lodów, Berlin 06/2018” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7535b0c6876999b6