€ 1450 euro netto/mc + zamieszkanie

Praca w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna na zmywaku bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 3, 2016 04:45

Hotel z Hamburga zatrudni od zaraz pomoc kuchenną do swojej restauracji. Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na zmywaku.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Liczba wakatów: 2
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca głównie na zmywaku przy resztkowaniu i zmywaniu ręcznym oraz maszynowym
  • obsługa nieskomplikowanych maszyn do mycia sztućców, talerzy oraz garnków
  • porządkowanie kuchni oraz części restauracyjnej jeżeli zajdzie taka konieczność
  • drobne prace pomocnicze na kuchni – głównie obieranie owoców, warzyw

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • kultura osobista
  • zdyscyplinowanie
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • spryt, zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie w pokoju dla służby z małym aneksem kuchennym oraz oddzielną łazienką – pracownika obowiązuje regulamin, znajdują się w nim punkty mówiące o zachowaniu porządku, nie przeszkadzaniu innym, nie niszczeniu wyposażenia, zakazie palenia w pokoju, itp.
  • darmowy ciepły posiłek w ciągu dnia
  • uczciwe zarobki
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • pomoc pracownika porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca w Niemczech jako pomoc kuchenna, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 99657f1c30f41587