€ 14,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur Düsseldorf z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 29, 2019 04:28

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Düsseldorf od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biurowa

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od listopada 2019

Zakres zadań:

  • zadania wykonywane będą w godzinach popołudniowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie powierzchni biurowej – sprzątanie toalet i uzupełnianie środków chemicznych, papieru oraz ręczników, sprzątanie pomieszczeń socjalnych – wycieranie blatów, opróżnianie koszy, włączanie zmywarki, mycie lodówki, porządkowanie sal konferencyjnych – wycieranie stołu, odkurzanie powierzchni, wycieranie kurzy w całym biurze, mycie podłóg itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pełna dyskrecja
  • wysoka kultura osobista
  • przykładanie się do obowiązków
  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę od listopada 2019
  • pracę na pełny etat
  • bardzo dobre zarobki oraz liczne premie oraz dodatki
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w hotelu robotniczym
  • przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • pomoc przy sprawach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6115db75e4a4a7c7