€ 14,50/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur, Kolonia 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 12, 2020 04:19

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz (maj 2020) dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Kolonii przy sprzątaniu biur oraz innych powierzchni komercyjnych.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2020

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie biur
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się odkażaniem i sprzątaniem powierzonych pomieszczeń
  • do zadań należeć będzie między innymi: dbanie o estetyczny wygląd biur, podlewanie kwiatów, mycie podłóg, wycieranie kurzy, biurek, sprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych, gabinetów, recepcji, sal konferencyjnych itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, sumienność, solidność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia stałe godziny pracy oraz wolne weekendy
  • praca 40 godzin tygodniowo
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia i pomoc we wszelkich sprawach na miejscu
  • asystowanie w trakcie wizyt medycznych jeżeli będzie taka konieczność
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem oraz świadczeniami
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur – od maja 2020, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4135eb9b29f3cad6