€ 2050/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka dla par na magazynie obuwia od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 12, 2020 04:18

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie hurtowni obuwniczej. Zatrudnienie w Lipsku także dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Głównym obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień na podstawie listy.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2050/mc brutto euro

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5 – dwie pary i jeden wakat dla singla

Obowiązki:

  • wykonywanie codziennych prac pomocniczych wspierających płynny przepływ towaru i sprawne funkcjonowanie hurtowni
  • do zadań należeć będzie kompletowanie zamówień, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, dbanie o porządek itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • na miejscu zorganizowane jest przez pracodawcę odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro miesięcznie od pary
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • dobre przeszkolenie
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie odbywa się w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 05/2020” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 585eb9a76069fa1