€ 9 euro brutto plus dieta

Praca w Niemczech na budowie murarz od maja 2015 bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2015 22:21

Firma budowlana z Berlina poszukuje murarzy do nowego projektu. Oferta pracy w Niemczech na budowie od maja 2015 dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany – Murarz

Termin: praca od maja 2015

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 9 euro brutto plus dieta w wysokości 300 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • W związku z realizacją kilku nowych projektów firma z Berlina poszukuje pracowników budowlanych – murarzy.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie wylewek, wznoszenie ścian z różnych surowców.
  • Niezbędne jest samodzielne przygotowanie zapraw oraz sprzętów – rozstawianie rusztowań.
  • Praca z zachowaniem zasad BHP.

Oczekiwania:

  • bezproblemowa umiejętność czytania planów budowlanych
  • minimum 5 letni udokumentowany staż pracy
  • fachowe podejście do wykonywanych prac
  • zorientowanie w temacie
  • obowiązkowość, odpowiedzialność
  • duża uczciwość
  • dbanie o powierzone materiały i sprzęt
  • brak nałogów
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zorientowanie na dojście do wyznaczonego celu

Oferta:

  • umowa o pracę na 6 miesięcy, w przypadku sprawdzenia się możliwość uczestnictwa w innych projektach
  • praca ok. 40-55 godzin pracy w tygodniu
  • wolne niedziele
  • zapewniony sprzęt, narzędzia oraz materiały
  • ubezpieczenie
  • szkolenie wprowadzające z zasad BHP
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w pełni wyposażonym hotelu robotniczym – nie trzeba nic ze sobą zabierać, na miejscu jest pościel, garnki i sztućce
  • wyżywienie we własnym zakresie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach owoców, Wittenberga” należy przesłać na podany poniżej adres
Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 585552bae483060c

6 komentarzy na “Praca w Niemczech na budowie murarz od maja 2015 bez języka Berlin”

  1. Bardzo chetnie jestem zainteresowany jestem bez nalogów , uczciwy , rzetelny . Proszę o kontakt 512496973

  2. Jestem zainteresowany Państwa propozycja pracy posiadam 10letnie doswiadczenie na budowie proszę o kontakt tel515621738

  3. polap marcin na kwiecień 21, 2015 @ 11:21

    jestem zainteresowany od kiedy mozna zaczac mój numer telefonu 690354423

  4. Jakub 19lat. mlody ambitny i oczywiscie pracowity gotowy do pracy od zaraz 607871425 lub jakub.ciok@o2.pl

  5. Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie mam trzy osobową brygadę doświadczenie w zawodzie język niemiecki komunikatywny kontakt 607514728

  6. Witam,jestem zajteresowany państwa ofertą proszę dzwonić pod numer telefonu 507221401