€ 2050/mc

Bez języka praca w Niemczech dla par na magazynie obuwia od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2020 03:59

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie obuwia. Zatrudnienie w hurtowni z Lipska dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu – pomocnik

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2050 euro brutto miesięcznie + dodatki (np. za frekwencję)

Termin: od października 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Obowiązki:

  • pilnowanie porządku na magazynie
  • rozładunek dostaw, kontrola z dokumentacją i rozkładanie na magazynie
  • kompletowanie zamówień
  • aktualizowanie danych komputerowych
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • solidność, pracowitość, niezawodność
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i szybkość uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • liczne szkolenia pracownicze zorganizowane w siedzibie firmy
  • płatne zakwaterowanie, kosz to 300 euro miesięcznie od osoby albo 500 euro od pary

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 10/2020” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9655f72372c06194