€ 14,50/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz w Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 27, 2020 4:10 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Düsseldorf dla Polaków z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur dla sprzątaczek lub sprzątaczy. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku sprzątaczki przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie robienie “obchodów” w wyznaczonych godzinach i zbieranie naczyń, talerzy z biurek, opróżnianie koszy, sprzątanie toalet, włączanie zmywarek, wycieranie stołów w konferencyjnych itp.
  • możliwe inne zajęcia jak: sprzątanie magazynków, pranie wykładziny odkurzaczem piorącym itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • sumienność, solidność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna dyskrecja
  • profesjonalizm
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • optymizm

Zapewniamy:

  • 160 godzin pracy miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zgodnie z ustalonym terminem
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie za darmo w dobrych warunkach – konieczne jest jednak podpisanie umowy, że wszelkie zniszczenia będą pokrywane z kieszeni lokatora, a mieszkanie będzie utrzymywane w porządku i bez libacji czy szeroko pojętych imprez

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6225f96a0d975ffa